При укладанні договору для навчання на курсах водіїв потрібні наступні документи:
- ксерокопію паспорта громадянина України (1,2 і 11 сторінки);
- ідентифікаційний код;
- фотокартки - 2 шт. розміром 3,5 х 4,5 .
- медичну довідку щодо придатності до керування транспортним засобом;
Дану довідку також можна виготовити:
- в обласному наркологічному диспансері (вул.Млинарська);
- в службі медичного забезпечення УМВС в Івано-Франківській області (вул. Сахарова,9).
Для виготовлення медичної довідки необхідно:
-  фотокартки - 2 шт. розміром 3,5 х 4,5 ;
- довідка з обласного психоневрологічного диспансеру (вул. Софіївка, 39), для виготовлення якої треба прийти в першій половині дня і мати з собою :
- паспорт ;
- військовий квиток або прописне (чоловікам) ;
- довідку від гінеколога (жінкам);
- результат флюорографії за останній календарний рік.
- кошти на оплату.
Пред’явлення документів і укладання угоди навчання в автошколі проводиться особисто.
Особи, які вступили до автошколи, набираються в навчальні групи по підготовці водіїв транспортних засобів категорій «А1»,«А»,«В» чисельністю не більше 30 осіб.
Початок занять по мірі комплектування навчальних груп.
Теоретичні заняття проводяться відповідно до розкладу, а практичні заняття – відповідно до індивідуальних графіків відвідування занять.
Дні проведення занять – з понеділка по суботу включно.
Підготовка, перепідготовка водіїв транспортних засобів проводиться з числа осіб, які на час закінчення навчання досягли:
- для керування транспортними засобами категорії «А1» (мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, оснащені двигунами з робочим об’ємом до 50 куб. см. Або електродвигун потужністю до 4 кВт) – 16-ти річного віку;
- для керування транспортними засобами категорії «А» (мотоцикла та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом 50 куб. см. і більше або електродвигун потужністю 4 кВт і більше) – 16-ти річного віку;
- для керування транспортними засобами категорії «В1» (квадро- і трицикли, мотоцикли з боковим причепом, мотоколяски  триколісні (чотириколісні) мото транспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кілограмів) – 18-ти річного віку;
- для керування транспортними засобами категорії «В» (автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 2500 кілограмів (7700 фунтів), а кількість сидячих місць, крім місця водія - восьми) – 18-ти річного віку.
Оплата за навчання поетапна:
-  на протязі 10-ти днів після початку навчання вноситься аванс;
- повний розрахунок проводиться до початку практичних занять з навчання водінню.
При укладанні договору для відкриття нижчих категорій «А1», «А», «В» необхідно представити:
- ксерокопію паспорта громадянина України (1,2 і 11 сторінки);
- ідентифікаційний код;
- медичну довідку;
- ксерокопію посвідчення водія;
Для відкриття категорій «А1», «А», «В» водій повинен закінчити 20-ти годинний курс навчання керування відповідним транспортним засобом.
Практичні заняття проводяться згідно графіків черговості водіння.
Після закінчення 20-ти годинного навчання керування транспортним засобом відповідної категорії видається довідка встановленого зразка.
При укладанні договору для навчання і підвищення кваліфікації інструкторів (майстрів) з індивідуального (виробничого) навчання водінню необхідно представити:
- ксерокопію паспорта громадянина України (1,2 і 11 сторінки);
- ідентифікаційний код;
- фотокартки - 2шт. розміром 3,5 х 4,5;
- медичну довідку;
- ксерокопію посвідчення водія;
Навчання і підвищення кваліфікації інструкторів (майстрів) з індивідуального (виробничого) навчання водінню проводиться з відривом та без відриву від виробництва із числа водіїв транспортних засобів відповідних категорій, які мають безперервний стаж роботи водія не менше 3 років.
Навчання і підвищення кваліфікації інструкторів (майстрів) з індивідуального (виробничого) навчання водінню здійснюється за слідуючими категоріями:
«А1», «А» ;
«В1», «В» ;
«С1», «С» ;
«D1», «D» ;
«BD», «C1E», «CE», «D1E», «DE» .
Термін навчання і підвищення кваліфікації інструкторів (майстрів) з індивідуального (виробничого) навчання водінню – 3 тижні.
Контактні телефони авто школи:

0342-75-00-27

097-447-24-06

Запис на навчання проводиться з понеділка по п’ятницю з 9 по 18 години в телефонному режимі або особисто, а також заповнивши відповідну форму на даному сайті (щоденно в будь-який час).
依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放