Практичні поради

 В даному розділі можна отримати відповіді на більшість запитань для починаючих автомобілістів від вибору авто до правил поводження на дорозі. Крім того розділ постійно наповнюватиметься, тому не забувайте заглядати сюди час від часу.

 Регулювання кутів розвалу і сходження керованих коліс є завершальною операцією ремонту підвіски, деталей ходової частини і рульового управління автомобіля, а не навпаки

Якщо при самостійній діагностиці і ремонті дотримуватися якоїсь черговості, то починати слід з перевірки і регулювання люфтів в колісних маточинах.

 Якщо ваша машина "їсть" дуже багато бензину, цьому може бути багато причин. Відповідно існує багато способів боротьби з підвищеною витратою пального. Де можна шукати причини:

 Якщо у великих містах залишився хоча б один автомобіліст, що сподівається, що при його житті  жителі позбудуться проблеми пробок, значить, серед нас ще залишилися незіпсовані мрійники і у Пауло Коельо є для кого писати, а Едуарда Асадова є кому читати. Більшість вже, звичайно, давно звикло до того нудотно-тривожного відчуття, з яким наближаєшся до чергового “проблемного” місця дороги, а щохвилинні судорожні рухи на зразок фрикцій перетворилися на побутові “зобов’язання” для кожного володаря чотирьох коліс.

 Не за горами початок сезону відпусток.

Тим, хто планує вирушати до місця відпочинку за кермом автомобіля, варто заздалегідь подбати про те, щоб враження від довгоочікуваної поїздки не зіпсували якісь неприємності.


 Літо настало несподівано, буквально за пару днів. Причому літо сьогодення - печеня. Адже жара викликає немало фобій у автоаматорів, не дарма ж учені говорять, що висока температура повітря - дуже сприятливе середовище для виникнення усіляких психологічних розладів і маній.

Іноді, правда, фобії автомобілістів цілком виправдані, але частіше - ні.

依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放