Старе прислів'я: «Зустрічають по одягу…», дуже точно можна застосувати до сьогоднішніх автовласників. Вартість і зовнішній вигляд автомобіля чітко відображають достаток і охайність його господаря.

Американські вчені стверджують, що по кузову автомобіля можна судити від характері його власника.

Хетчбек - закритий двохоб'ємний кузов з двома рядами сидінь і трьома або п'ятьма дверима. Лінія даху спадає за другим рядом сидінь, плавно перетікаючи в багажник, який відкривається разом із заднім склом. Як правило, власник авто з таким кузовом або досить консервативний або є дуже практичною людиною. По життю керується правилами: просто, доступно, зручно.

Седан - закритий трьохоб'ємний кузов з двома рядами сидінь і двома або чотирма бічними дверима. Такими автомобілями користуються зазвичай справжні сім'янини, що люблять проводити час зі своїми рідними за містом. Такі люди відносно часто їздять на автомобілі з сім'єю на море або в гори. Господар автомобіля з таким кузовом любить проводити своє дозвілля разом з рідними і друзями, незабувши при цьому прихопити домашнього вихованця.

Універсал - закритий двохоб'ємний кузов з двома або трьома рядами сидінь, трьома або п'ятьма дверима. Величезний багажник, розміщений за спинкою задніх сидінь спосіб вміщати багато м'яса і пиво для відв'язних заміських поїздок з друзями. А в буденні дні туди можна накласти купу робочого непотребу, перетворивши автомобіль на робочу конячку. Як правило, господар такого автомобіля - трудоголік із замашками романтика.

Комбі - якась комбінація седана і універсала, двохоб'ємний кузов, задні двері якого нахилені проти руху. Ходять чутки, що це назва «хетчбека», що всього лише не прижилася. Так це або не так, в точності не відомо. У будь-якому випадку за кермом такого авто чоловік продуманий і обачливий - на такому типі кузова дуже зручно перевозити вантажі як дрібно-, так і великогабаритних розмірів.

Купе - два або трьохоб'ємний кузов з двома бічними дверима, основним переднім і додатковим заднім рядом сидінь. У такому авто найкомфортніше їздити удвох. Як правило власники автомобіля з таким типом кузова небайдужі до спорту і швидкої їзди.

Родстер - кузов з відкидним верхом, що складається з двох бічних дверей і мотором розташованим в задній частині кузова. Як правило, такі автомобілі відносяться до спортивного класу і розраховані на двох чоловік. Людина за кермом такого автомобіля навряд чи відмовить собі в задоволенні, а коли мова заходить про яке небудь з його бажань, він не стане дріб'язковим щоб досягти бажаного. Як правило такі люди педантичні, ретельно стежать за своєю репутацією і речами.

Пікап - складається з кабіни водія, до якої в щільну примикає кузов, між ними знаходиться стаціонарна перегородка. Господар авто з таким кузовом як правило працелюбний. Любить проводити багато часу у відрядженнях і дальніх роз'їздах. Як правило це власник дрібного або середнього бізнесу в області сільського господарства.

Кабріолет - відкритий кузов з  що м'яким складним або із знімним жорстким дахом і бічними вікнами, що опускаються або знімаються. Кабріолети розділяють на два типи кузови ( залежно від виду даху) кабріолет-хардтоп (знімний жорсткий дах); фо-кабриолет (стійка між вікнами може забиратися). Як правило, власники авто з таким типом кузова дуже самовпевнені, люблять бувати на загальному огляді, і знаходиться в центрі уваги. Готовий на багато що ради можливості покрасуватися собою і своєю супутницею або супутником.

Лімузин - закритий кузов легкового автомобіля преміум класу з скленою перегородкою між переднім і рештою сидінь. Власник цього кузова - пасажир. Він їздить виключно на задньому сидінні. Лімузин буде дуже зручним засобом пересування, тут можна розмістити цілу компанію веселих друзів. Власника такого авто, що статечно виходить з салону, чекає справжній фурор скрізь і усюди.

Фургон - закритий кузов, що складається з кабіни для водія, приміщення для перевезення вантажу і перегородки між ними, сидіння знімні. А для більшої користі є можливість прибрати перегородку. Це дозволяє економити, не витрачати час і запросто перевозити великі об'ємні вантажі.

Брогам - звичайний кузов, дах якого відкривається над переднім рядом сидінь. Вибирає такий кузов хтось ясно гарячий, нелюблячий тишу, хто не проти пошуміти сам. Наприклад, тиха ніч, довкруги суцільна тиша, лише зрідка чутно протяжне нявкання котів, і тут цей заворожений круг розриває рев мотора авто, що наближається, з люка якого ллється музика, і їй в такт вторить голос водія.

依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放