У всі часи і при будь-якому уряді існували люди, для яких основним джерелом доходів був промисел на «великій дорозі». Наступили інші часи, з'явилися автомобілі, і дорогі, як мовиться, стали вже не ті. Змінилися обставини, змінилися і види злочинів. Народилися підстави на дорогах.

Народне прислів'я говорить: «Правила існують для того, щоб їх порушувати». Бандити ж керуються принципом: «Якщо існують правила, значить, їх порушення можна і підстроїти». Саме по цьому закону все і відбувається. У кожній підставі формальним винуватцем ДТП будете саме ви.

Розумний знайде вихід з будь-якої проблеми, мудрий в неї не потрапить. Варіанти підстав бувають найрізноманітнішими. Злочинці постійно придумують щось нове.

Отже:

 ПЕРЕШКОДА

У цю одну з найпоширеніших підстав потрапив наш читач Олексій Олегович при з'їзді на ТТК (схожі історії бувають і перед світлофорами). Він стояв в «черзі» перед з'їздом. У потоці утворився вільний простір, і попереду автомобіль, що стояв, спрямувався вперед. Далі передній нібито побачив перешкоду і для запобігання аварії різко натиснув по гальмах. Олексій, бачивши, що машина попереду рушила, почав рух за нею, а потім не встиг зреагувати і врізався в зад підставної. При вивченні наслідків з'ясувалося, що у передньої машини розбиті ліхтарі, вм'ятина на багажнику, а бампер взагалі валяється на землі. «Це кінець», - подумав Олексій.

Але, придивившись уважно, він звернув увагу на невідповідність пошкоджень. У «пострадавшого» був розбитий весь зад, а у нього невелика вм'ятина на бампері. Щось тут нечисто. Підставні відразу ж почали тиснути на нього, загрожувати і пропонувати розібратися на місці. Проте нашого героя так просто було не узяти. Він наполегливо стояв на дотриманні всіх формальностей. «Хлопці» ще попрессинговали Олексія, але, бачивши, що він не збирається йти у них на поводі, відїхали - зустріч з ДАІ їх зовсім не тішила.

Як не потрапити:

перш ніж рушати услід, долічіть до п'яти.

ВУЛИЦЯ РОЗБИТИХ ФАР

Ще один приклад. Ви їдете по дорозі і часто перебудовуєтеся. Під час чергового маневру управо машина, яка вас начебто пропускала, несподівано прискорюється і дбайливо надає вам можливість чиркнути заднім правим крилом по її бамперу. Огляд події показує, що, не дивлячись на легкість торкання, у сторони, що «потерпіла, розбита фара або бампер розвернутий так, що не підлягає відновленню. На вашій же машині невелика вмятинка або навіть просто подряпина.

Існують схожі схеми, тільки в них вже беруть участь два екіпажі і перестроювання направо вам «допомагають» зробити. Уявіть собі ситуацію, коли ви їдете в лівому ряду, а позаду вас швидко наздоганяє яка-небудь крута машина і починає настійно мигати фарами. Ви, природно, починаєте йти управо. У цей момент автомобіль, який до цього їхав справа ззаду на шанобливій відстані, різко дає газу і підставляється під удар. Поспішаючий водій благополучно віддаляється, а вам відкривається типова картина битих фар підставної машини.

Подібну схему випробував на собі автор матеріалу. Тільки тоді мені вдалося відхилитися від другої підставної машини. Того дня я їхав по лівій смузі. Попереду в цьому ж ряду поволі тягнулася «шестірка», вся обліплена наклейками «!» і «У». Я її наздогнав і якийсь час їхав за нею. Потім моргнув фарами. Підставна ж машина незворушно продовжувала тягнутися, не думаючи поступатися дорогою. «Якого ж … він тягнеться в лівій смузі, якщо такий «чайник» і більше 50 їхати боїться!» - гнівно подумав я тоді. Врешті-решт, не витримавши, почав перебудовуватися управо, щоб обігнати його. У момент перебудування друга машина різко почала наближатися.

Того дня від аварії мене врятувала звичка при перебудуванні уважно стежити за дзеркалами і повертати голову для контролю сліпої зони. Я встиг ухилитися від зіткнення і повернутися в лівий ряд.

Як не потрапити:

по-перше, часто не перебудовуйтеся; по-друге, включите поворотник і симетруйте маневр, залишаючись в своїй смузі. Якщо це підстава, що йде поряд машина різко прискориться.

«ВІН МЕНЕ ПІДРІЗАВ, ПЕРЕБУДОВУЮЧИСЬ УПРАВО»

Підставна машина стоїть на узбіччі прямо перед з'їздом з дороги на заправку або в магазин. Жертва об'їжджає припарковану машину і повертає праворуч, щоб потрапити на цю саму заправку або магазинну парковку. У момент повороту припаркована машина різко рушає з місця, і ви креслите бампером солідну подряпину на його крилі. Спробуйте потім доведи, що він стояв, а ви його підло не підрізали, щоб не пропустити з'їзд.

ХАМ

Ще один дуже неприємний варіант. Подібне трапилося з Сергієм Паніним, заслуженим юристом Росії. У «розводі» брав участь один екіпаж. Сергій їхав в третьому ряду (в принципі, не важливо, в якій смузі рухатися, хоч в крайній лівій, хоч в найправішій), раптом його наздогнала якась дорога іномарка. Якийсь час вони їхали «голова в голову». Але потім підставна машина різко прискорилася, встала прямо перед машиною Сергія і різко натиснула на гальма. Виручити в даній ситуації може тільки дуже хороша реакція. Сергій не потрапив в цю підставну аварію, але був на грані.

Як не потрапити:

як тільки ви зрозуміли, що машина перебудовуватиметься у ваш ряд, тут же скиньте швидкість і збільште дистанцію.

ЧЕСНІ АВТОВИКРАДАЧІ

Інший випадок. Не схожий на типові методи кидал по тій простій причині, що займаються цим не професійні підставляли. Періодично на дорогу виходять і автовикрадачі, яким не хочеться займатися тужною роботою по реалізації вкраденої дорогої машини. Поступають вони так: після угону якої-небудь дуже пристойної і нестарої іномарки їдуть на дорогу і «чесно» потрапляють в аварію з іншою не менш дорогою машиною. Після зіткнення викрадачі не починають прессинговать водія, а просто пропонують розійтися мирно, називаючи при цьому абсолютно адекватну суму, що дійсно не перевищує витрати на ремонт. Жертва, бачивши, що її неначе не хочуть кинути, погоджується на те, щоб розійтися мирно, і платить на місці.

Отримавши гроші, автовикрадачі їдуть в найближчий двір і кидають там викрадену машину.

Як не потрапити:

ніколи не розбирайтеся «по спрощеній схемі», без оформлення відповідних документів.

ЛЮДИНА ЗА БОРТОМ

Пам'ятаєте репіку Остапа Бендера про шахову думку, що далеко пішла, яку він вимовив в клубі «Чотирьох Коней»? Так от, думку підставникі теж не стоїть на місці. «Розвод» на дорозі може трапитися взагалі без участі чужої машини. Отже, підставний пішохід. Це завжди неприємно і коштуватиме вам купи нервів, але боротися можна скрізь і завжди.

Як це буває? Ви їдете в правому ряду, раптом на дорогу вискакує людина, сильно б'є рукою по капоту і картинно летить на асфальт, кричучи, що його задавили. Як правило, моменту наїзду ніхто не бачить. Тому перехожі думатимуть, що ви дійсно наїхали на людину. Головне - зберігати спокій. Підставний пішохід тут же почне вимагати у вас гроші. Потрібно пам'ятати, що шахрай ніколи по-справжньому під машину не кидається (йому теж жити хочеться), а лише імітує наїзд. Відповідно, пошкоджень на машині опинитися не повинно. Також не опиниться травм і на тілі подставляли. Тому, якщо справа дійде до виклику ДАІ, потрібно неодмінно вказати на відсутність слідів зіткнення як на автомобілі, так і на пішоходові, обов'язково згадавши, що у вас вимагали гроші. Якщо ви відчуваєте, що наїзд був не випадковим, а підстроєним, то можна не чекати ДАІ і самому піти в атаку. Крикнути йому: «Я тебе, пика кримінальна, на п'ять років посаджу». А увагу свідків звернути на вищеперелічені ознаки фальшивості наїзду. І тоді можна взагалі уникнути яких-небудь розглядів і виплат.

Як не потрапити:

перечитайте розділ ще раз.

КРАСУНЯ

Ще чого один нестандартний підхід до справи. Ви їдете по дорозі. Причому не важливо, в якому ряду, аби не в крайньому лівому (тоді до вас важко підібратися відволікаючому екіпажу). У якийсь момент зліва від вас з'являється машина (абсолютно не важливо, дорога чи ні), з вікна якої висовується приваблива дівчина і ставить яке-небудь ненав'язливе питання типу: «Як доїхати до бібліотеки?» В мить, коли ви відволікаєтеся на симпатичну мордочку і замислюєтеся над відповіддю, машина, яка до цього йшла на шанобливій відстані перед вами, починає різко гальмувати, і ви, не відмітивши цього, благополучно в'їжджаєте в другий підставний екіпаж. Відволікаючий автомобіль з красивою дівчиною благополучно виїжджає, а ви, як кажуть, залишаєтеся біля розбитого корита.

Як не потрапити:

 водій, не відволікайся під час руху! Навіть на міні-спідниці і декольте!

ВОРОТА

Ви їдете в середній смузі. Важливо, щоб справа і зліва від вас було вільне місце. У якийсь момент зліва вас наздоганяє престижна іномарка і їде з вами «ніс в ніс». Трохи пізніше праворуч від вас з'являється інша машина, яка теж не поспішає ні обганяти, ні відставати від автомобіля «клієнта». Раптом ліва іномарка, включивши поворотники, починає перебудовуватися управо, вичавлюючи вас зі свого ряду. Ви тут же починаєте гудіти, але інстинктивно, щоб уникнути зіткнення, теж забираєте правіше. У цей-то момент правий підставний екіпаж вступає в гру. Навіть якщо ви контролюєте відстань до машини справа, вона несподівано може і підсунутися до вас, залишаючись при цьому в своїй смузі. Підсумок такий: ви в'їжджаєте в бік «жертви», а «провокатор» виїжджає як ні в чому не бувало. У ДТП однозначно винні ви.

Як не потрапити:

не треба зміщуватися зі своєї смуги. Тоді однозначно винні не ви.

А ЧИ БУВ ХЛОПЕЦЬ?

Будьте пильні! Зіткнення взагалі може не бути. І весь «розвід» в основному будується на пресингу водія. Робиться це так. Ви їдете по дорозі, а з сусідньої машини вам в крило кидають пластикову пляшку з водою. Звук від такого «зіткнення» виходить солідний. Ви зупиняєтеся. Підставляли теж. І поки двоє шахраїв відволікають вас криками про той, хто ж так водить, третій швидко тре ваш бампер шкіркою, щоб симітіровать місце зіткнення.

Як не потрапити:

викликайте ДАІ, пообіцяйте вашим опонентам, що експертиза напевно покаже, що сліди на вашому бампері від наждачки.

ЧИ НЕ ВАШ НОМЕРОК?

А ось приклад один з найновішого вигляду підстав. Про нього нам розповів наш читач Віктор Васильович. На великій стоянці перед магазином з вашої машини знімають ковпак або відкручують задній номер. Водій, як правило, відразу не звертає увагу на такі речі і сідає в машину, нічого не відмітивши. Потім на дорозі вас раптово наздоганяє дорога іномарка і пропонує зупинитися. Рано чи пізно ви піддаєтеся і паркуєтеся у узбіччя. Іномарка зупиняється поряд. З неї вилазять декілька «хлопців» і говорять, що у вас на дорозі відлетів ковпак або номер і потрапив в їх машину. У доказ приводиться той самий вкрадений на парковці номер або ковпак, а також вм'ятина або глибока подряпина на бампері або капоті дорогущей машини. Вам починають говорити, що такий випадок ДТП не вважається і страховка його не покриє. Так, ситуація нестандартна, і ви погоджуєтеся на те, щоб компенсувати «нанесені вами» пошкодження на місці.

Насправді навіть такий випадок є ДТП. Даїшники зобов'язані приїхати на розбір цієї аварії. А якщо міліція складе протокол ДТП, то страхова служба покриє витрати. Тому якщо хтось з тієї або іншої причини отримав які-небудь пошкодження на дорозі по вашій (або нібито вашій) провині, то обов'язково потрібно викликати інспекторів дорожнього руху. Навіть якщо випадок здається спірним.

Як не потрапити:

перечитайте ще раз останній абзац.

依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放