Як зрозуміти, що аварія, в яку ви потрапили, підставна? Як відрізнити власну помилку від чужого злого наміру? Є декілька характерних прикмет.

БІЛЕ І ЧОРНЕ

По-перше, потрібно насторожитися, якщо власник машини, з якою вам «пощастило» зіткнутися на дорозі, наполегливо пропонує вирішити справу на місці і не звертатися в ДАІ і страхові компанії.

По-друге, якщо після зіткнення у вас на машині залишилася подряпина або невелика вм'ятина, а у нещасного потерпілого, в якого ви так безцеремонно в'їхали, виявляється розвалений бампер, дірка на крилі, розбиті фари, а багажник явно пережив нелегку зустріч з вантажівкою, то швидше за все це підстава. Плюс до цього важливо звертати увагу на дрібниці. Оскільки ви не перший у «робочої конячки» підставщиків, то всі вм'ятини і побитості у машини злочинців старі. Відповідно, якщо подряпини встигли покритися іржею, а в розбитій фарі скупчилось болото, то висновок один - перед вами злочинці.

По-третє, якщо у людей з авто, в яке ви в'їхали, раптом виявляється маса свідків, готових підтвердити, що це саме ви порушили правила (це при тому, що «нашої людини» палицею не змусиш що-небудь засвідчити), то дуже може бути, що вас намагаються «взути».

ПАРШИВА ВІВЦЯ

Чи можна обчислити підставних ще до того, як відбулася аварія? Хто в загальному потоці машин паршива вівця і від кого потрібно триматися подалі? У шахраїв з «великої дороги» є свої прикмети, і їх потрібно знати.

По-перше, машина, яка довго висить у вас на задньому крилі, повинна викликати деяку підозру. По-друге, автомобіль з наглухо тонованими вікнами, транзитними номерами або взагалі без них, а також пом'ятим (або погано правленним) переднім крилом швидше виявиться підставним. Підставляли їздять на уживаних дорогих іномарках (Mercedes-Вenz, BMW, Audi, Volvo), для яких ремонт в сервісних центрах все ще коштує дорого, але у разі невдачі їх можна було б недорого і оперативно поставити на ноги в будь-якому гаражному автосервісі.

ЖЕРТВА ПІДСТАВИ

Потенційно ризикують законопокірні забезпечені водії на нових вітчизняних машинах останніх моделей або на нових іномарках середнього класу. Одним словом, все ті, хто не зможе дати «сувору відсіч супостатам» і у кого знайдуться гроші для того, щоб розплатитися на місці. Тому жертвою автопідставщиків ніколи не стають танкоподобні американські і японські джипи і старенькі «Москвичі» і «Жигулі». З першими краще не зв'язуватися - можуть викликати братву на підмогу, а з других і узяти нічого.

Особливо часто жертвою підстави стають жінки, люди, що розмовляють по телефону (у цих увага розсіяна), і новачки. Останні самі незахищені, оскільки із-за своєї недосвідченості вони автоматично відчувають себе винуватими.

ХТО ВИНЕН І ЩО РОБИТИ?

Як поводитися, якщо ви все-таки стали жертвою підстави на дорозі? Насамперед не панікувати. Розслабтеся і зробіть декілька глибоких вдихів. Швидше за все, ви будете один - шахраї вибирають одиночних водіїв. Пресинг з боку підставляв піде неабиякий. Головне, у жодному випадку не виїжджати з місця ДТП. На всі пропозиції розібратися на місці, поїхати в «свій» сервіс або поговорити «як пацани» за рогом потрібно відповідати відмовою. Вимагати виклику співробітників ДАІ і дзвонити страховикам. Як правило, якщо жертва відмовляється йти на поводі, то підставщики виїжджають геть. Пам'ятаєте, якщо ви виїдете з місця аварії, то ДАІ відмовиться прийняти заяву про ДТП, а без паперів з міліції жодна страхова компанія з вами не говоритиме ні про які виплати. Ось тоді-то вам точно доведеться платити зі своєї кишені - апелювати буде не до кого.

Проте, як це ні сумно, вимога дотримання формальностей не дає 100% гарантій. У підставників можуть бути «свої» співробітники ДАІ, які розсудять вас «не по совісті». Але, як говорив барон Мюнхгаузен: «Не буває безвихідних ситуацій». Якщо ви відчуваєте, що за вас узялися зі всією серйозністю, то необхідно самому переходити в атаку. Насамперед потрібно подзвонити кому-небудь з близьких і голосно (щоб бандити це чули) повідомити про те, що ви потрапили в аварію. Обов'язково повідомите номер машини, з якою ви зіткнулися. Якщо на місце аварії приїхали «недобросовісні» даїшники, то потрібно голосно всіх оповістити, що ви збираєтеся подзвонити в службу власної безпеки.

Якщо вас вирішать залякати тим, що випадок, мов, нестраховий, то самі дзвоните в свою страхову компанію і отримаєте там консультацію самостійно. Також дуже важливо не рахувати гроша. Не потрібно думати, що виявиться дешевшим - робити все по правилах або розбиратися на місці. Поки водії платитимуть, підстави не припиняться.

А СУДДІ ХТО?

Кореспонденти вирішили розібратися, а хто, власне, займається проблемою підстав на дорогах і що взагалі компетентні органи думають із цього приводу. З'ясувалося декілька цікавих речей.

По-перше, не існує якоїсь певної служби, чиїм обов'язком стало б припинення автопідстав. ДАІ цим не займається. Відповідно, всю проблему залишили на відкуп УБОП, яке не рахує вилов шахраїв на дорогах своїм пріоритетним заняттям. Безумовно, проводилися і проводяться арешти. Особливі багато затримань було раніше, коли на дорогах працювали етнічні угрупування і розмова з водієм у них швидко перетворювався на здирство грошей під загрозою фізичного насильства. Крім того, як нам розповіли, у органів немає окремої статистики по підставлялам: автомобільні підстави розглядаються як звичайне здирство. Такі випадки йдуть під графою «вуличне здирство». Плюс до всього у компетентних органів не існує якійсь однієї загальної бази даних по подставлялам. Тобто бази по особах, викритих в підставах, у різних служб є. У кожної своя - у кримінального розшуку і у УБОП. Свої бази даних є і у страхових компаній. Але всі вони неповні і разрозненни.

Треба визнати, що за останній час на дорогах стали значно менше підстав, але зв'язано це, на жаль, не з відмінною роботою міліції, а з впровадженням ОСАГО. Раніше жертвам в питаннях виплат доводилося розраховувати виключно на себе. Зараз же можна послати всіх. у свою страхову компанію. Саме тому шахраї так часто намагаються переконати водія, що випадок нестраховий.

 Не попадайтеся на вудку! Будьте пильні і дотримуйте правила дорожнього руху!

依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放