Найстрашніше, що може відбутися в житті автомобіліста це викрадення улюбленої машини. Захиститься від цієї біди можна встановивши дорогу охоронну систему, а можна здорово заощадити на сигналці і при цьому врятуватися від викрадачів.

Найчастіше крадуть вітчизняні недорогі автомобілі. Причин тому декілька. По-перше, знайти викрадений Lanos, або дев'ятку серед тисяч таких же автомобілів досить складно. По-друге, дешеві автомобілі рідко обладнані хорошими охоронними системами, а вимкнути дешеву сигналізацію для викрадачів - дріб'язкова справа. І нарешті в третіх - їх простіше продати на запчастині. Рятуючись від злодіїв, винахідливі співвітчизники придумали безліч простих і дешевих способів зберегти свій автомобіль.

Один з самих екзотичних - забрати з собою акумулятор, правда, без нього не працюватиме сигналізація. Але вкрасти автомобіль без акумулятора досить складно, простіше знайти іншу жертву. Зараз це звучить смішно, але наші батьки і діди дійсно знімали на ніч акумулятори зі своїх «москвичів» і «запорожців».

Дуже простий і дієвий спосіб - зняти  дріт від котушки запалення. Він набагато легше за акумулятор і без нього машина точно не заведеться. В принципі так можна поступати з будь-якою життєво важливою запчастиною, яку легко зняти.

Вельми оригінальний спосіб зберегти авто від угону - залишити на щитку приладів листок паперу з написом «посміхніться, вас знімає прихована камера». Це може злякати викрадача, але ніякої гарантії не дає.

Старий мобільний телефон, підключений через автомобільну зарядку і захований в затишному місці не врятує від угону, але допоможе знайти автомобіль. Оператори мобільного зв'язку можуть встановити місце знаходження телефонного апарату. Якщо вчасно сповістити правоохоронні органи про вкрадений автомобіль і повідомити їм номер захованого телефону, шанси знайти автомобіль зростають досить.

Якщо автомобіль не тонований, на задній полиці можна залишити смугастий жезл або міліційний кашкет. Навряд чи злодії захочуть зв'язуватися з машиною, що належить співробітникові внутрішніх органів.

Як протиугонку розумно використовувати захований в затишному місці тумблер. Він може розмикати ланцюг живлення бензонасоса стартера або системи запалення. Тільки не варто використовувати стандартні місця для потайних кнопок. Як правило, їх ставлять під сидінням, під  колонкою керма або біля важеля ручного гальма.

Блокування коліс, яке використовує "Киевпарксервіс" може послужити відмінною протиугонкою. Дістати ці пристрої можна поспілкувавшись на форумах крупних автоклубів, вони регулярно проводять рейди по їх зняттю. Навряд чи викрадач захоче возиться із зайвою залізякою, йому простіше буде знайти легшу здобич.

Злобний пітбуль, сплячий на задньому сидінні, здатний жорстоко покарати злодія, що проник в автомобіль. Правда, взимку залишати собаку в автомобілі негуманно, але в теплу пору року цілком можна використовувати машину як вольєр.

Звичайно, ці методи не досконалі і якщо злочинцям поступило замовлення саме на ваш автомобіль, врятувати його буде дуже складно. Але зберегти машину від початкуючих викрадачів-малоліток можна застосувавши один з вищеперелічених способів.

依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放